Partner:
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobić ze styropianem po remoncie?
Gensde Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 122
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Post: #1
Co zrobić ze styropianem po remoncie?
Po remoncie zostało mi sporo zabrudzonego styropianu. Znajomy powiedział, żebym wrzucił go do żółtego worka na plastik. Czy to prawidłowe rozwiązanie?

Łatwo ogień niecić przy kłodzie
Dzisiaj 08:27 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Traqsa Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 93
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Co zrobić ze styropianem po remoncie?
Nie zawsze. W artykule https://koliber-dg.pl/oferta/odpady-budo...akcji.html wskazano, że odpady budowlane, w tym styropian pochodzący z prac remontowych, nie są traktowane jak zwykłe odpady komunalne. Nie powinny trafiać do pojemników przeznaczonych do segregacji tworzyw sztucznych. Takie materiały wymagają odrębnego zagospodarowania razem z innymi odpadami budowlanymi. W przypadku większej ilości najlepiej skorzystać z kontenera na odpady lub sprawdzić, czy lokalny PSZOK przyjmuje tego typu odpady.

Pić umrzeć nie pić umrzeć to już lepiej pić i umrzeć
Dzisiaj 08:27 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

roznoszenie ulotek poznań

projektowanie wnętrz wrocław