Partner:
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobić ze styropianem po remoncie?
Traqsa Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 93
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Co zrobić ze styropianem po remoncie?
Nie zawsze. W artykule https://koliber-dg.pl/oferta/odpady-budo...akcji.html wskazano, że odpady budowlane, w tym styropian pochodzący z prac remontowych, nie są traktowane jak zwykłe odpady komunalne. Nie powinny trafiać do pojemników przeznaczonych do segregacji tworzyw sztucznych. Takie materiały wymagają odrębnego zagospodarowania razem z innymi odpadami budowlanymi. W przypadku większej ilości najlepiej skorzystać z kontenera na odpady lub sprawdzić, czy lokalny PSZOK przyjmuje tego typu odpady.

Pić umrzeć nie pić umrzeć to już lepiej pić i umrzeć
Dzisiaj 08:27 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Co zrobić ze styropianem po remoncie? - Traqsa - Dzisiaj 08:27 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

roznoszenie ulotek poznań

projektowanie wnętrz wrocław