![]() |
|
Kolonie plastyczne - Wersja do druku +- Forum Coma (https://www.forum-coma.pl) +-- Dział: Pozostałe (/forum-7.html) +--- Dział: HydePark (/forum-10.html) +--- Wątek: Kolonie plastyczne (/thread-233.html) |
Kolonie plastyczne - Traqsa - Dzisiaj 11:09 AM Moja córka od dawna interesuje się rysowaniem i malowaniem, dlatego myślę o zapisaniu jej na kolonie plastyczne. Chciałabym jednak wiedzieć, czy podczas takiego wyjazdu dzieci rzeczywiście uczą się nowych technik, czy są to raczej zajęcia nastawione wyłącznie na zabawę. Zależy mi na tym, aby wróciła z nowymi umiejętnościami i jeszcze większą motywacją do tworzenia. RE: Kolonie plastyczne - Amim - Dzisiaj 11:10 AM Jeśli program jest dobrze przygotowany, dzieci mogą naprawdę wiele wynieść z takiego wyjazdu. Podczas zajęć poznają różne techniki plastyczne, wykonują prace z wykorzystaniem rozmaitych materiałów i rozwijają swoją kreatywność pod okiem instruktorów. Panuje swobodna atmosfera, dlatego uczestnicy nie boją się eksperymentować i próbować nowych rozwiązań. Moja córka wróciła z kolonii Kogis https://www.kogis.pl/s/kolonie-plastyczne/ z mnóstwem własnoręcznie wykonanych prac i ogromną chęcią do dalszego rysowania. |