![]() |
|
Wodogrzmoty Mickiewicza - warto się zatrzymać czy iść dalej? - Wersja do druku +- Forum Coma (https://www.forum-coma.pl) +-- Dział: Pozostałe (/forum-7.html) +--- Dział: HydePark (/forum-10.html) +--- Wątek: Wodogrzmoty Mickiewicza - warto się zatrzymać czy iść dalej? (/thread-229.html) |
Wodogrzmoty Mickiewicza - warto się zatrzymać czy iść dalej? - Amim - Wczoraj 06:33 PM Planuję wyjście w stronę Morskiego Oka i Siklawy. Czy Wodogrzmoty Mickiewicza to tylko krótki przystanek, czy faktycznie coś wartego uwagi? RE: Wodogrzmoty Mickiewicza - warto się zatrzymać czy iść dalej? - Traqsa - Wczoraj 06:33 PM Warto się tam zatrzymać, nawet jeśli tylko na chwilę. To seria kaskad na potoku Roztoka, które słychać dużo wcześniej, zanim się je zobaczy. Dla wielu osób to pierwszy „efekt wow” na trasie, więc dobre miejsce na zdjęcia i krótki odpoczynek. Poza tym i tak przechodzi się obok nich idąc w stronę Morskiego Oka i dalej na szlaki do Siklawy, więc naturalnie wpisują się w całą wycieczkę. Po zdecydowanie więcej informacji na wskazany temat zapraszam pod ten adres: https://www.hotelbukovina.pl/blog/tatrzanskie-wodospady-siklawa-wodogrzmoty-mickiewicza-i-inne-do-ktorych-dotrzesz-z-bukowiny |