Forum Coma

Pełna wersja: Strój startowy vs treningowy - czy można używać zamiennie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry! Mam pływacki strój startowy i zastanawiam się, czy mogę w nim czasem trenować, żeby go „wykorzystać”. Czy to ma sens?
Nie ma to większego sensu i w praktyce skraca żywotność stroju startowego. Takie kostiumy są projektowane do ograniczonej liczby startów i tracą kompresję już po kilku–kilkunastu użyciach. Trening dodatkowo obciąża materiał, który nie jest do tego przeznaczony. Dlatego standardem jest używanie stroju startowego wyłącznie na zawody, a treningowego do codziennych zajęć. Aby dowiedzieć się czegoś więcej na wskazany temat, ze swojej strony proponuję lekturę treści umieszczonych tutaj: https://strefaplywania.pl/blog/dlaczego-...u-zapobiec
Przekierowanie