Partner:
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POZNAŃ, 1.04.2012
BezkarnieCytrynowa Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #1
POZNAŃ, 1.04.2012
Poznań - Eskulap
1.04.2012 19:00 (wejście od 18:00)
Cena: 49 zł / 59 zł
Bilety dostępne: http://www.go-ahead.pl, http://www.ebilet.pl, http://www.ticketpro.pl, http://www.eventim.pl

Bilety kolekcjonerskie pojawią się także w poznańskich punktach sprzedaży (CIM, Rock Long Luck, Carton i Gazeta Cafe)!

popołudnia, bezkarnie cytrynowe... i bezalkoholowa. Co http://www.sklepisostar.pl/ dzień.
03-05-2012 09:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matrani Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 55
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #2
RE: POZNAŃ, 1.04.2012
Na pewno sie wybiorę bo zawsze na nich chodze jak są w Poznaniu, to już taka moja tradycją ^^ Szkoda tylko że bilety coraz droższe, kiedys to po 2 dyszki stały a teraz...;/ No ale iść trzeba na swój ulubiony zespół ^^

Jestem głupia jak Śruby nierdzewne. Czas to powiedzieć - honda accord to jest to.
03-07-2012 06:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cugor Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #3
RE: POZNAŃ, 1.04.2012
Ja też jestem z Poznania, ale wybrać to sie raczej nie wybiorę. Raczej dziwnie czułbym się w towarzystwie tylu osób z kręgów rocka, jeszcze by mnie chcieli wywalić z sali, hehe. No chyba żebym jakiś kamuflaż zastosował... ale podobno robią dobre koncerty, moze byloby ciekawie.

Razem z chłopakami chodzimy po mieście
Kilkanaście Ogłoszenia Śląsk centymetrów ponad chodnikami
Taktowani przez dwa tysiąc dwieście
Przygniatani Tona.net.pl problemami
Ciągle na podeście
Z mikrofonami w ciągłym manifeście
03-11-2012 04:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
martynika Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 34
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #4
RE: POZNAŃ, 1.04.2012
(03-11-2012 04:27 PM)Cugor napisał(a):  Ja też jestem z Poznania, ale wybrać to sie raczej nie wybiorę. Raczej dziwnie czułbym się w towarzystwie tylu osób z kręgów rocka, jeszcze by mnie chcieli wywalić z sali, hehe. No chyba żebym jakiś kamuflaż zastosował... ale podobno robią dobre koncerty, moze byloby ciekawie.

Oj ja byłam na niejednym koncercie i jak ktoś się nie zachowuje jak burak, to nie ma problemu! Możesz przyjść nawet w białych kozaczkach. Swoją drogą - jak ty wyglądasz, że mają cię wywalać? Uśmiech NA pewno będzie ciekawie!

Czasami wolę być zupełnie sam... Bezładnie tańczyć na granicy zła... I może stoczyć się na samo dno... Czasami wolę to niż czułość waszych obcych rąk...
- Leszek Żukowski
03-12-2012 01:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cominiarka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #5
RE: POZNAŃ, 1.04.2012
Hahaha na jednym z koncertów na których byłam była dziewoja w białych spodniach, różowej bluzeczce i białych kozaczkach na szpilkach pod samą sceną i nikt jej nie linczował, co najwyżej patrzyli trochę krzywo Duży uśmiech No ale skoro podoba jej się muzyka, to ma prawo być na koncercie Oczko

prześwietlone oczy, prześwietlone neonami łby badania techniczne Warszawa, tęczowe włosy,
prześwietlony byt, ultrafioletowe łzy i my, jak prześwietlony film
03-12-2012 11:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matrani Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 55
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #6
RE: POZNAŃ, 1.04.2012
W Zeppelin Hallu jak kiedys byłam na Comie to stały przy scenie/barze dziewuchy ubrane jak na dyskotekę... nei wiem czy to jakieś barmanki czy zagubione jakieś... ale nikt na nie krzywo chyba nie patrzył, pewnie wręcz przeciwnie, bo były kuso ubrane wiec pewnie przyciągały spojrzenia męskich oczu ^^

Jestem głupia jak Śruby nierdzewne. Czas to powiedzieć - honda accord to jest to.
03-13-2012 04:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cugor Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #7
RE: POZNAŃ, 1.04.2012
Cóż, ja na co dzień chodzę w szerokich spodniach i w bluzie z kapturem... na koncercie rockowego bandu oczekiwałbym bardziej ludzi w glanach i i koszulkach z nazwami zespołów typu Led Zeppelin czy Black Sabbath. Troche bym tam nie pasował, a przybierać kamuflaż na taką okazję to jednak dziwnie, w końcu nie wstydzę się swojego srodowiska.

Razem z chłopakami chodzimy po mieście
Kilkanaście Ogłoszenia Śląsk centymetrów ponad chodnikami
Taktowani przez dwa tysiąc dwieście
Przygniatani Tona.net.pl problemami
Ciągle na podeście
Z mikrofonami w ciągłym manifeście
03-13-2012 05:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matrani Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 55
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #8
RE: POZNAŃ, 1.04.2012
Ale to nieprawda, że wszyscy maja glany i koszulki z zespołami ^^ Mój kolega przyszedł kiedyś na koncert Comy w swetrze w biało-brązowe pasy i wcale nie wyróżnia lsi ęza bardzo w tlumie. A dzięki temu bylo nas lepiej widać na zdjęciach bo jego białe paski dawały po oczach ^^

Naprawdę nie ma sie czego bać, jeśli przyjdziesz ubrany w ten sposób jak przedstawiłeś nam. Na koncertach Comy wszysy sie dobrze bawią.

Jestem głupia jak Śruby nierdzewne. Czas to powiedzieć - honda accord to jest to.
03-13-2012 05:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Barteg Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 39
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #9
RE: POZNAŃ, 1.04.2012
Haha najważniejsze jest to żeby się dobrze bawić^^ Taki koncert to nie wybieg na pokazie mody, żeby zwracać na to aż taką baczną uwagęUśmiech Wiadomo, że w różowym sweterku i białych kozaczkach może być przypał ale jak jest mega zabawa to nikt nie zwraca uwagi na takie rzeczy Duży uśmiech

Czas mija cały czas - a ja nie wiem co robić, może coma pomoże ?
03-14-2012 04:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cominiarka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #10
RE: POZNAŃ, 1.04.2012
...pod warunkiem, że takie osoby też się bawią, a nie stoją jak łosie przy barierkach pod samą sceną i się oburzają, że ktoś je szturchnął przy zabawie!

prześwietlone oczy, prześwietlone neonami łby badania techniczne Warszawa, tęczowe włosy,
prześwietlony byt, ultrafioletowe łzy i my, jak prześwietlony film
03-14-2012 05:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

roznoszenie ulotek poznań

projektowanie wnętrz wrocław