Forum Coma
Piotr Rogucki - Wersja do druku

+- Forum Coma (http://www.forum-coma.pl)
+-- Dział: Zespół Coma (/forum-1.html)
+--- Dział: Muzycy (/forum-2.html)
+--- Wątek: Piotr Rogucki (/thread-5.html)

Strony: 1 2 3 4


Piotr Rogucki - Cominiarka - 03-05-2012 09:08 AM

"Piotr Rogucki (ur. 5 maja 1978 w Łodzi) – wokalista i frontman łódzkiego zespołu rockowego Coma, aktor, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV.

Karierę sceniczną rozpoczął, śpiewając piosenki swojego autorstwa na przeglądach i festiwalach. Wygrał Oranżerię (2000), Wrzosowisko (2000), Piostury (2002) oraz Spotkania Zamkowe w Olsztynie (2004).

W 2001 roku zdobył II nagrodę na 37. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. W 2004 roku wraz z zespołem Coma otrzymał Grand Prix, nagrodę im. Agnieszki Osieckiej i wyróżnienie na 25. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu za interpretację piosenki "Underground" Toma Waitsa i "100 tysięcy jednakowych miast" własnego autorstwa. Jest też laureatem nagrody im. G. Ciechowskiego. Wraz z zespołem Coma otrzymał w 2007 nagrodę "Złotego Bączka" na XIII Przystanku Woodstock."
(wikipedia)

Co macie do powiedzenia o samym wokaliście zespołu? Jakie wzbudza w was odczucia?


RE: Piotr Rogucki - BezkarnieCytrynowa - 03-05-2012 09:10 AM

Roguc jest super, teksty pisze wybitne, po prostu rewelacyjne... Na koncertach też daje czadu, ma głos pełen emocji, nie da się oderwać od niego ani oczu ani uszu Uśmiech


RE: Piotr Rogucki - Rysiek - 03-07-2012 05:53 PM

aktor z niego dość marny moim zdaniem, hehe... z tekstami różnie, ale głos ma niesamowity, tego mu odmówić nie można.


RE: Piotr Rogucki - matrani - 03-07-2012 06:34 PM

No, świetny ma głos ^ Jak dla mnie najlepszy głos na polskiej scenie muzycznej, zaraz po Rysku Riedlu. No tamten miał troche inny, inaczej śpiewał ale miał emocje takie w głosie. A Piotrek ma pełniejszy glos, taki z przytupem i sie wydrzeć potrafi ^^ Uwielbiam jak tak śpiewa pełną piersią, wtedy aż sie unoszę do góry hihi ^^


RE: Piotr Rogucki - martynika - 03-12-2012 12:49 AM

Ze swojego koncertu na którym byłam pamiętam, że bardzo mi się podobał głos Roguckiego. I pamiętam też, że był bardzo sympatyczny. Szkoda tylko, że wtedy ktoś mi powiedział, że był pijany na scenie - ale może i nie był, tylko chłopcy byli zmęczeni, bo mieli za sobą długą i męczącą podróż.


RE: Piotr Rogucki - BezkarnieCytrynowa - 03-12-2012 11:43 AM

Ja też słyszałam że lubią wypić przed wejściem na scenę, ale szczerze? Nie przeszkadza mi to, dopóki nie odwołują koncertu z powodu braku sił do zagrania dobrego koncertu Oczko Jak lubią sobie walnąć setkę przed koncertem to niech piją, wykonawcy reggae/hiphopowi palą trawę przed występami i jest okej, więc czemu Rogucki nie może sobie chlapnąć kielicha skoro mu to pomaga? Duży uśmiech


RE: Piotr Rogucki - Sosenek - 03-12-2012 05:39 PM

No tak, ale skoro ludzie powtarzali, to znaczy, że było widać, że są pijani. Chociaż może po prostu pijani ludzie pod sceną przesadzali, tak się często zdarza.


RE: Piotr Rogucki - matrani - 03-13-2012 04:31 PM

Może było po prostu widać że był troche wstawiony.. a to nie do końca to samo co pijany chyba ^^ Mi też nei przeszkadza, jeśli sobie walnie piwko czy dwa przed występem, byleby mógł śpiewać i nie tarzał sie po scenie potem. No i zawsze jest niebezpieczeństwo, że mu to wejdzie w krew... te dwa-trzy-cztery-pieć-itd piwek przed koncertem, a wtedy to juz może byc nieciekawie przecież.


RE: Piotr Rogucki - Azbestos - 03-13-2012 09:23 PM

Dopóki nie zachowuje się jak np. Kazik i nie odwołują koncertów, to niech tam sobie będzie wstawiony jak się wczuwa lepiej w klimat wtedy Duży uśmiech My pod sceną pijemy piwo, a on nie może? Oczko

Lubię go, lubię jego teksty (czasami przesadza, no ale jednak), głos, zachowanie na scenie. Nawet Roguc solo mi się podoba Oczko


RE: Piotr Rogucki - Cugor - 03-13-2012 11:10 PM

Co do picia na koncertach to nie jestem ku temu przekonany. Wiadomo, że może to być jakaś forma walki z tremą, ale w końcu to jego praca, a do pracy nikt pijany przychodzić nie powinien. Nieważne czy ten alkohol powoduje u niego rzyganie i tarzanie sie po ziemi czy tylko wesołość i rozwiązanie języka.