Forum Coma
Ulubiony album - Wersja do druku

+- Forum Coma (http://www.forum-coma.pl)
+-- Dział: Pozostałe (/forum-7.html)
+--- Dział: Oczami Fana (/forum-9.html)
+--- Wątek: Ulubiony album (/thread-42.html)

Strony: 1 2


Ulubiony album - BezkarnieCytrynowa - 03-05-2012 10:02 AM

który album Comy lubicie najbardziej i za co? na pewno któryś jest niewątpliwym faworytem... Ninja


RE: Ulubiony album - Cominiarka - 03-05-2012 10:26 AM

Zawahałam się przez chwilę pomiędzy "Pierwszym wyjściem z mroku" a "Hipertrofią", ale ostatecznie wybieram Hipertrofię. Do "Pierwszego wyjścia z mroku" mam sentyment, bo to jednak pierwszy album, próba pokazania światu, na co chłopaków stać i obietnica dalszych świetnych poczynań... Ale jednak dalej pokazali jeszcze lepiej, mocniej, więcej. Jak dla mnie na Hipertrofii kumuluje się cały ich geniusz Uśmiech


RE: Ulubiony album - Rysiek - 03-07-2012 05:39 PM

zdecydowanie "zaprzepaszczone siły wielkiej armi świętych znaków", bo to już nie pierwszyzna i jeszcze nie sunięcie w dół po równi pochyłej, co nastąpiło wg mnie później... Niezdecydowany


RE: Ulubiony album - matrani - 03-09-2012 04:53 PM

"Zaprzepaszczone siły wielkiej armi świętych znaków" zdecydowanie. Cały klimat tej płyty, ta ulica i kroki na początku wprowadzają niesamowity nastrój, aż mnie ciarki przechodzą gdy wchodzi utwór tytułowy. Naprawde cudowna płyta, nigdy nie przestanę jej kochać ^^ No i mój ukochany otwór na niej jest - W ogrodzie.


RE: Ulubiony album - martynika - 03-12-2012 12:43 AM

Pierwsze wyjście z mroku! Ma największą dawkę emocji, które tak wielu ludziom są bardzo bliskie.


RE: Ulubiony album - Cugor - 03-13-2012 05:36 PM

Ciężko mi stwierdzić, znam tylko dwa pierwsze a i to na wyrywki raczej. Chyba debiut pasuje mi najbardziej, jest taki bardziej stonowany i spokojny pod względem tekstowym. Dwójka też zła nie jest, ale jakos nie podchodzi mi tak bardzo jak pierwszy krążek.


RE: Ulubiony album - Azbestos - 03-13-2012 09:43 PM

Zdecydowanie "Zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków". Słucham tego krążka najczęściej w ogóle ever ze wszystkich wykonawców jakich w życiu poznałem, magluję tyle lat i jeszcze mi się nie znudziło. U mnie to naprawdę świadczy o albumie bardzo dobrze.


RE: Ulubiony album - Cominiarka - 03-14-2012 05:00 PM

O nie, nikt nie lubi Hipertrofii? Naprawdę? Uśmiech


RE: Ulubiony album - Rysiek - 03-14-2012 09:35 PM

Nieee, dla mnie Hipertrofia to już taki zjazd w dół po stoku i szuranie gębą po dnie momentami... Niezdecydowany


RE: Ulubiony album - Barteg - 03-15-2012 12:58 AM

Dla mnie najlepszy album to "Zaprzepaszczone siły wielkiej armi świętych znaków" - najbardziej klimatyczny Oczko Rewelacyjnie się go słucha...