Forum Coma
twoja pierwsza styczność z COMĄ - Wersja do druku

+- Forum Coma (http://www.forum-coma.pl)
+-- Dział: Pozostałe (/forum-7.html)
+--- Dział: Oczami Fana (/forum-9.html)
+--- Wątek: twoja pierwsza styczność z COMĄ (/thread-40.html)

Strony: 1 2 3


twoja pierwsza styczność z COMĄ - BezkarnieCytrynowa - 03-05-2012 10:00 AM

pamiętacie, od jakiego kawałka się zaczęło? kto was zaraził, gdzie usłyszeliście? jakie było pierwsze wrażenie? cofnijmy się do tamtego momentu... Ninja


RE: twoja pierwsza styczność z COMĄ - Cominiarka - 03-05-2012 10:28 AM

Na początku było "Spadam". U koleżanki z klasy, chyba w trzeciej klasie gimnazjum. Nie zwróciłam większej uwagi na to, kto to śpiewa i co w sumie śpiewa, ale po wyjściu od niej podśpiewywałam czy nuciłam sobie w sumie bezwiednie aż do dojścia do domu, czyli przez dobre pół godziny, więc w sumie chcąc nie chcąc po przyjściu do domu zapytałam tej kumpeli, co to do cholery było i skąd to można wyczarować Oczko


RE: twoja pierwsza styczność z COMĄ - Rysiek - 03-07-2012 05:40 PM

a ja szczerze nie pamiętam, zdawałoby się że słucham ich od zawsze i nigdy nie zacząłem, po prostu byli i są Duży uśmiech


RE: twoja pierwsza styczność z COMĄ - matrani - 03-09-2012 04:55 PM

Mój kolega Zbyszek mnie do nich przekonał. Zapewne sam też zaczął ich słuchać dzięki swojemu imieniu... nie wiem, nie pytałam nigdy ^^ Na początku byłam sceptyczna ale jak przesłuchałam parę razy to już nie moglam się potem odkleić i dwie pierwsze plyty caly czas w kółko słuchałam. Potem juz troche mniej, bo Hipertrofia mnie zawiodła, ale teraz znó do nich wracam.


RE: twoja pierwsza styczność z COMĄ - Cugor - 03-10-2012 05:06 PM

Coma to w sumie pierwszy rockowy zespół jakiego zacząłem słuchać, bo duszą i sercem zawsze związany byłem z rapem. Natchęła mnie do słuchania moja była dziewczyna, która bardzo ich lubi i zaraziła mnie sympatią do nich. Teraz kobiety nie ma a muzyka została no i tak lubie czasem posluchać sobie, żeby przypomnieć sobie dobre chwile. Pozdro.


RE: twoja pierwsza styczność z COMĄ - matrani - 03-10-2012 05:43 PM

O, to dziwne spotkać fana rapu na forum o zespole rockowym ^^ Co cie natchnęło do zarejestrowania sie tutaj, mimo że jak sam mówisz rock jest tylko odskocznią od rapu dla ciebie? Chyba jednak ta nasza Coma troche bardziej ci sie spodobała ^^


RE: twoja pierwsza styczność z COMĄ - Cugor - 03-10-2012 06:00 PM

Tak jak mówiłem, rock jest tylko takim odpoczynkiem od rapowych rytmów i prawdopodobnie nigdy nie będzie moim ulubionym gatunkiem muzycznym. Ale lubię poznawać nowe gatunki, rozszerzać moje horyzonty i dlatego też rejestruje się na różnych forach zespołów i składów których slucham, żeby lepiej poznać temat.


RE: twoja pierwsza styczność z COMĄ - martynika - 03-12-2012 12:39 AM

Ja wiem, że Coma nie podobała mi się od początku. Chyba byłam na nią trochę za mała... Ale teraz to przyjaciółka korespondencyjna mi podesłała Leszka Żukowskiego i choć nie jestem ekspertem od muzyki zespołu, to zakochałam się w nim na dobre!


RE: twoja pierwsza styczność z COMĄ - Sosenek - 03-12-2012 01:18 AM

(03-12-2012 12:39 AM)martynika napisał(a):  Ja wiem, że Coma nie podobała mi się od początku. Chyba byłam na nią trochę za mała... Ale teraz to przyjaciółka korespondencyjna mi podesłała Leszka Żukowskiego i choć nie jestem ekspertem od muzyki zespołu, to zakochałam się w nim na dobre!

Ja miałem zupełnie odwrotnie. Coma podobała mi się od początku. Już mam trochę lat, ale jak dziś pamiętam pierwszy koncert, na którym byłem. To było w Krakowie i dalej pamiętam te emocje, naprawdę. Przez lata nic się nie zmieniło.


RE: twoja pierwsza styczność z COMĄ - Cominiarka - 03-12-2012 10:49 AM

Ale fajnie sobie poczytać takie "pierwsze razy" innych ludzi, rety Duży uśmiech