Forum Coma
Nagrania z koncertów - Wersja do druku

+- Forum Coma (http://www.forum-coma.pl)
+-- Dział: Zespół Coma (/forum-1.html)
+--- Dział: Zdjęcia / Video (/forum-5.html)
+--- Wątek: Nagrania z koncertów (/thread-20.html)



Nagrania z koncertów - Cominiarka - 03-05-2012 09:42 AM

Obojętnie, własne lub znalezione, z koncertów na których byliście lub na których strasznie chcielibyście być, ale nie wyszło, nie dało się...

Mam nadzieję, że zorganizujemy tu sporą bazę fajnych nagrań Ninja


aby dodać film z youtube, wstawiamy link między znaczniki:

Kod:
[video=youtube][/video]



RE: Nagrania z koncertów - martynika - 03-12-2012 01:02 AM








ciarki mnie przechodzą, kiedy słucham tych utworów... Nie wiem czemu. Ale "Spadam" to chyba jeden z moich ulubionych utworów Comy, tyle w nim emocji...


RE: Nagrania z koncertów - Cominiarka - 03-12-2012 11:05 AM




Tam byłam! Duży uśmiech I przypomniało mi się tutaj przy tym filmiku to "siadaj ku**a!" w każdym miejscu gdzie ktoś stał Duży uśmiech


RE: Nagrania z koncertów - BezkarnieCytrynowa - 03-12-2012 11:47 AM





















Ja tak trochę niestandardowo polecę, kilka wykonań koncertowych jednego kawałka Oczko Bardzo lubię tak porównywać nagrania z różnych miejsc, różnych dni, wyszukiwać różnice w wykonaniach, w każdym jest coś fantastycznego Duży uśmiech


RE: Nagrania z koncertów - Rysiek - 03-12-2012 12:29 PM

Ooooo, super pomysł z różnymi wykonaniami jednego kawałka. Chyba sobie tak przejrzę jakiś inny kawałek, może "100 tysięcy jednakowych miast" albo "Leszka Żukowskiego" Duży uśmiech


RE: Nagrania z koncertów - martynika - 03-13-2012 08:52 AM

(03-12-2012 11:47 AM)BezkarnieCytrynowa napisał(a):  Ja tak trochę niestandardowo polecę, kilka wykonań koncertowych jednego kawałka Oczko Bardzo lubię tak porównywać nagrania z różnych miejsc, różnych dni, wyszukiwać różnice w wykonaniach, w każdym jest coś fantastycznego Duży uśmiech

Ale super pomysł. Naprawdę - można się naprawdę wgłębić w cudzą twórczość. To strasznie ciekawe! Też polecam.


RE: Nagrania z koncertów - matrani - 03-13-2012 04:57 PM

Popołudnia... z majówki chyba najbardziej mi się podobają. Wprawdzie w pełnym świetle, ale jakoś to pasuje to kawałka... chyba przez to że to popołudnia a nie wieczór ^^

Ja sama nie przepadam jakoś szczególnie za wykonaniami koncertowymi... iść na koncert okej, fajnie, ale słuchać tak o, w domu... nie, wolę studyjne.


RE: Nagrania z koncertów - Barteg - 03-15-2012 01:27 AM

(03-12-2012 11:47 AM)BezkarnieCytrynowa napisał(a):  Ja tak trochę niestandardowo polecę, kilka wykonań koncertowych jednego kawałka Oczko Bardzo lubię tak porównywać nagrania z różnych miejsc, różnych dni, wyszukiwać różnice w wykonaniach, w każdym jest coś fantastycznego Duży uśmiech

Ja mam taką manię, że muszę się przekonać, jak mój ulubiony utwór jest wykonywany na różnych koncertach Duży uśmiech Ale fakt, w tym jest coś fantastycznego Oczko


RE: Nagrania z koncertów - Kuba - 03-21-2012 08:46 AM

Ja nie lubię słuchać koncertówek. Jakoś tak mam, że jak już to wolałbym tam być, a nie oglądać w internecie.


RE: Nagrania z koncertów - Migotka - 03-21-2012 03:33 PM

Często siedzę na yt i słucham nagrań z koncertów i chyba nie mam swojego ulubionego, podobają mi się niemal wszystkie Duży uśmiech