Forum Coma

Pełna wersja: WARSZAWA, 15.03.2012
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Warszawa - Palladium, ul. Złota 9

15.03.2012, 19:00

Support: Dr Misio

bilety 49/55, 42 zł z ISIC

bilety: KASA BILETOWA PALLADIUM, ul. Złota 9, w godz. 12:00 - 19:00; biuro klubu Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a; Eventim.pl - bileterie Empik oraz sieć sklepów Media Markt i Saturn
Kurczę, gdybym trafiła na to forum wcześniej to bym wiedziała, że Coma gra w Warszawie i bym pojechała z siostrą na koncert. A tak to mogę sobie pomarzyć... Chyba że ucieknę z domu, hihi Uśmiech
do 15ego jeszcze parę dni, możesz zaplanować jakąś niecną ucieczkę jeśli nie masz do Warszawy bardzo daleko Duży uśmiech
Nie mam daleko ale naprawdę bym musiała uciec z domu żeby zobaczyć ten koncert, bo nikt mnie nie puści z domu i nie podwiezie. I nie miałabym jak wrócić do domu, a z mojej mieściny nikt się nie wybiera... Nienawidzę życia "na wsi".
Nie nienawidź życia "na wsi", tylko tego, że jesteś młodziutka pewnieUśmiech Niedługo będziesz chciała wracać do tego, ile teraz masz lat i będziesz się modliła o takie problemy, jakie masz teraz. Cierpliwości!
Na pewno nie:///// Przecież nie jestem taka młoda w końcu, mogłabym jeździć - moja siostra w moim wieku jeździła nawet dalej niż do Warszawy - ale nawet nie mam jak wrócić. Kiedyś mieszkaliśmy w Warszawie i dobrze ją znam, ale rodzice wybudowali domek. Gdyby to był jeszcze Grodzisk Mazowiecki czy Pruszków... Ale nie - musiała być zabita dechami wiocha bez nawet SKM-u:///
Rozumiem. No nic, jak skończysz 18 lat, to sobie zrobisz prawo jazdy (może na motor nawet) i będziesz sama jeździć. Tylko żeby było stać cię na samochódUśmiech A tymczasem życzę ci, żebyś jednak mogła pojechać na comę... Jeśli są bilety jeszcze, bo to wcale nie jest powiedziane!
Bilety są, dzisiaj kupiłem Duży uśmiech
Więc cóż mogę powiedzieć: tak, będę tam Duży uśmiech Jaram się!
Koniecznie napiszcie jak było, jak juz wrócicie do sił po koncercie. Chętnie wszyscy posłuchamy relacji ^^
Powiem tak: balem się trochę, że będzie tylko "Czerwony album" i nic więcej, bo były takie koncerty z tego co wiem. Na szczęście było i "Spadam" i "Ekhart" i "Trujące rośliny" i "Transfuzja"... Bardzo mi się podobało wykonanie "Trujące rośliny", niestety jedyne nagranie jakie znalazłem jest dość kiepskie jakościowo i straszliwie trzeszczy Niezdecydowany
no ale jakby ktoś bardzo chciał...


Stron: 1 2
Przekierowanie